NE ARAMIŞTINIZ?

Doğtaş tarz ve uyumu evlere taşıyan yeni koleksiyonu Diamond’ı tanıttı.

Türkiye’nin en köklü mobilya markaları arasında yer alan DOĞTAŞ, sektörü değerlendirirken, aynı zamanda yeni marka duruşuyla tarz ve uyumu evlere taşıyan yeni koleksiyonu Diamond’ı tanıttı.

Basın ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilen sahne söyleşisinde DOĞTAŞ CEO’su Davut Doğan, gazeteci Demet Cengiz’in sorularını samimiyetle yanıtladı. 2019 yılının değerlendirildiği ve 2020 hedefleriyle mobilya sektörünün konuşulduğu sohbet, lifestyle ve ekonomi basınından gelen konukların sorularıyla renklendi. Söyleşinin sonunda, DOĞTAŞ’ın yeni koleksiyonu Diamond, reklam filmiyle basına ve davetlilere tanıtıldı.

Yeni koleksiyonu Diamond ile mobilyada “tarz ve uyum” birlikteliğini bir adım daha ileriye taşıyan DOĞTAŞ, yeni tasarım duruşuyla “360 derece ev” konseptini de mobilya sektörüne kazandırıyor. Doğtaş’ın Diamond koleksiyonuyla başlayan yeni tasarım yolculuğu; yemek odası takımından yatak odasına, aksesuarlarından halısına kadar en ufak detayların bile düşünüldüğü pek çok farklı parçadan oluşuyor. Diamond koleksiyonuyla tüketicinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen marka, A’dan Z’ye bir tasarım yaklaşımı sunuyor.