NE ARAMIŞTINIZ?

Kelebek Mutfak - Banyo

www.kelebekmutfak.com 

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından birisidir. 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç’te kurulan Kelebek, Türkiye’nin ilk modüler mobilya markası olmanın yanında endüstriyel üretimleriyle de kısa  sürede ismini duyurmayı başarmıştır.

2020 yılını kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle karşılayan Kelebek, Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda; mobilya, mutfak ve banyo üreten bir sanayi kuruluşudur. Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılarak üretime devam eden ve kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle yeni bir döneme giren Kelebek, Türkiye’nin her ilinde mağaza açmayı planlamaktadır.

Kelebek Mutfak-Banyo bugün; yurt içinde 17 konsept mağazanın yanı sıra hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok farklı elit projede yer almaktadır.  

Projeli işler alanında Türkiye ve yurt dışında; konut, yurt, otel ve karma projelerinde mutfak, banyo, oda ve daire kapıları, vestiyer ve dolap çözümleriyle uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda da hizmet sunan Kelebek Mutfak-Banyo, büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. 

Kelebek, yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyim ve mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkmaktadır.