NE ARAMIŞTINIZ?

Kelebek Mutfak & Banyo

www.kelebekmutfak.com 

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri. Dönemin Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası ile 1935 yılında, ilk yerli uçakların kanatları için kontraplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç’te kurulan Kelebek, endüstriyel üretime başlayarak ismini kısa bir süre sonra Türkiye’de duyurmayı başardı. 

Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’da üretim, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile gerçekleştiriliyor. Bugün Düzce’de yer alan, 40 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik alanda üretim yapılıyor. 
Bugün; ürünlerini yurt içinde 50’nin üzerinde mutfak&banyo mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Kelebek, ayrıca yaklaşık 15 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da seçkin markalar arasında yer alıyor. 

Projeli işler alanında Türkiye ve yurt dışında; konut, yurt, otel ve karma projelerinde mutfak, banyo, oda ve daire kapıları, vestiyer ve dolap çözümleriyle uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda da hizmet sunan Kelebek, büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştiriyor. 

Kelebek, yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyim ve mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkıyor.