NE ARAMIŞTINIZ?

Yönetim Kurulu Başkan Mesajı

ykbaskanDeğerli Yatırımcılarımız, İş Ortaklarımız ve Kıymetli Çalışanlarımız;

​Kamu ve özel sektör el ele vererek son yıllarda Türkiye’de yaşanan tüm olumsuzlukların etkisini azaltmak için elinden geleni yaptı, yapmaya da devam ediyor.

Doğtaş Kelebek ailesi olarak bizler de ülke adına zorlu geçen süreci atlatabilmek için üretime odaklanarak Türkiye ekonomisine olan katma değerimizi artırmanın yarışına girdik. 

Son 10 yılda 7 kat büyüyen mobilya sektörü, ülkemiz için stratejik sektörlerden. Dış ticaret açığı vermeyen bir sektör. Şu anda dünya üretim sıralamasında 17’nci sıradayız. Ancak, sektör desteklenir ve rekabet gücü arttırılırsa, dünyada ilk 5’te yer alabiliriz.

Mobilya sektörü teşvik edilirse, Türkiye için yeni bir lokomotif sektör olabilir. 

Biz Doğtaş ve Kelebek markalarımızla hedeflerimize ve yatırımlarımıza yoğunlaşarak, yolumuza devam etme kararlılığı içerisindeyiz. Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Hep birlikte yakaladığımız birlik ve beraberliğin sektörümüzü de bir adım ileri götürmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 

Global arenada güçlü bir oyuncu olma yolunda hedeflerimiz büyük. 2023 yaklaşırken Türk mobilya sektörünün lideri olma hedefimiz var. Bu başarılı yolculuğumuzda yanımızda olan, bize varlıklarıyla güç veren değerli çalışanlarımız başta olmak üzere, paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza, bayilerimize, tedarikçilerimize ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarım. 

Saygılarımla,

Davut DOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı