NE ARAMIŞTINIZ?

Kelebek Contract

www.kelebekcontract.com 

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi Kelebek Mobilya, perakende sektöründeki yenilikçi ve prestijli ürünlerinin yanı sıra başarı ile gerçekleştirdiği projeli ve toplu taahhüt işleri profesyonel kadrosu ile sizlere özel projeler ile sektöre imza atıyor. 

Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’da üretim, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile gerçekleştiriliyor. Bugün Düzce’de yer alan, 40 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik alanda üretim yapılıyor. 
Projeli işler alanında Türkiye ve yurt dışında; konut, yurt, otel ve karma projelerinde mutfak, banyo, oda ve daire kapıları, vestiyer ve dolap çözümleriyle uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda da hizmet sunan Kelebek, büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştiriyor. 
Farklı beğeniler için tasarlanan banyo ve mutfak dolapları ile yaşam alanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Kelebek; sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombin olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliği ile tüm ihtiyaçları karşılayan estetik çözümler sunuyor. 

Kelebek, yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyim ve mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkıyor.