NE ARAMIŞTINIZ?

Ödüllerimiz

Doğtaş Kelebek olarak, markalaşma adına önemli başarılara imza atıyoruz. Bugüne kadar aldığımız ödüller başarımızı taçlandırdığı gibi; gücümüze güç katıyor, bize gurur veriyor. 

2020

Ekonomi dünyasının en iyilerinin seçildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirildi. Mobilyada kalitenin adresi olan Kelebek Mobilya,  Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın Mobilya Markası” ödülüne layık görüldü.

Doğtaş, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey’de bronz ödülün sahibi oldu. Doğtaş, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey’de mobilya kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” kapsamında toplanan verilerin ışığında, Mart 2019-2020 arasında sosyal medyada en başarılı performansı gösteren markalar arasında yerini almıştır. 

2019

Doğtaş Kelebek olarak; uluslararası marka değerlendirme kuruluşu “Brandfinance” tarafından açıklanan “2019-Türkiye’nin En Değerli Markası” raporunda, birkez daha ülkemizin en değerli markaları arasında yerimizi almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şirketimiz, 2018 yılında aldığı 72.860 başvuruya en fazla 20 gün içerisinde ve yüzde %100 oranında yanıt vererek, Kariyer.net sitesinden yapılan başvurulardan 75 kişiye istihdam sağladığı için,bir kez daha İnsana Saygı Ödülü’ne layık görülmüştür.

Doğtaş markamızla, her mağazamızda bir sokak hayvanını sahiplendiğimiz “Misafir Pati” projemiz, yaptığımız iletişimler ve sosyal medya paylaşımları ile büyük beğeni topladığından, 20.03.2019 tarihinde Kanal Ekonomi'nin düzenlediği 5. Yeşil Ekonomi Ödül Töreninde ödül almaya hak kazanmıştır. Projemiz ; Sektörünün öncü markası Doğtaş’ın, sokak hayvanlarının barınma ihtiyaçlarını karşılama konusundaki çalışmalarının kamuoyunu teşvik etmesindeki hassasiyetinden dolayı ödüle layık görülmüştür.

2018

2017 yılı verileriyle hazırlanan FORTUNE 500 TÜRKİYE 2018 listesinde 366’ncı sırada yer alma başarısını göstererek ödül plaketi kazandık.

103. yılı kutlanan Çanakkale Zaferi ile ilgili hazırladığımız “Çanakkale Geçilmez” kısa filmimizle, Kırmızı Ödülleri’nde “En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası” kategorisinde “En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası Başarı Ödülü” kazandık.

103. yılı kutlanan Çanakkale Zaferi ile ilgili hazırladığımız “Çanakkale Geçilmez” kısa filmimizle, Kristal Elma Ödülleri’nde “En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası” kategorisinde “En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası Bronz Ödülü” kazandık.

Lova Sleep ilk yılında  “Dijitale En İyi Entegre Olmuş Perakende Markası” ödülünü aldı.Lova Sleep ilk yılında  “Dijitale En İyi Entegre Olmuş Perakende Markası” ödülünü aldı

2017

Doğtaş Kelebek olarak, 2017 yılında Kariyer Net İnsana Saygı Ödülü aldık.

Türk iş dünyasının en itibarlı yayınlarından biri olan Capital Dergisi’nin “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda ‘Mobilya Sektörünün En Beğenilen Şirketi’ seçildik.

Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda başarı gösteren firmaların dünya çapında seçimini ve tanınmasını sağlayan Superbrands’in yürüttüğü çalışma doğrultusunda, hem Doğtaş hem Kelebek markalarımızla, Türkiye’nin süper markası olmaya hak kazandık.

Kelebek markamız, Marketing Türkiye ve BoomSonar’ın ortaklaşa düzenlediği "Social Media Awards Turkey 2017’de mobilya sektöründe Sosyal Medyayı En Başarılı Kullanan Marka Ödülü aldı. 

Doğtaş olarak, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü aldık. 

Doğtaş markamız, Marketing Türkiye’nin düzenlediği "A.L.F.A. Awards Ödülleri"nde mobilya sektörünün Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markası seçildi.

10-15 Ocak 2017’de gerçekleşen, dünyanın en önemli mobilya fuarlarından biri olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) Doğtaş tasarımları iki ödül birden aldı. 

2016

İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen 2016 yılı En Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde “Mobilya Sektörünün Başarılı İhracatçısı Ödülü’nü aldık.

Kelebek markamız, Marketing Türkiye ve Akademetre'nin ortaklaşa düzenlediği "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nde mobilya sektörünün 2016 yılında itibarını en çok artıran markası seçildi.

2015

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan "Türkiye’nin En Değerli Markaları-Turkey 100" listesine mobilya sektöründen giren tek şirket olduk.

Doğtaş Kelebek olarak, 2015 yılında Kariyer Net İnsana Saygı Ödülü aldık.

2014

Kelebek markamızla 2014 yılında Sektöründe En Hızlı Büyüyen Marka Ödülü aldık.

Doğtaş markamızla, 2014 yılında Quality Dergisi tarafından En Quality Mobilya Markası Ödülü aldık.

2013

Business Network İşadamları Derneği tarafından 2013 yılında düzenlenen ve İngiltere'nin en prestijli ödülleri arasında yer alan Most Successful Turk Awards’ta, Doğtaş “İngiltere'nin En Başarılı Şirketi" seçildi.

2013 yılında Kelebek, Sektöründe En Sevilen Marka Ödülü almaya hak kazandı.

2012

Doğtaş markamız 2012 yılında, 10. Uluslararası İpekyolu Altın Adamlar Ödülleri kapsamında Tasarım ve Kalite Ödülü aldı.

2011 ve 2012 yıllarında Doğtaş, TİM tarafından Çanakkale’nin En Fazla İhracat Gerçekleştiren Firması Ödülü almaya hak kazandı.