NE ARAMIŞTINIZ?

Lova Yatak

www.lovayatak.com 

On yıllardır biriktirdiğimiz teknoloji, bilgi ve deneyim bize yol gösterdi. Erken yattık, erken kalktık. Her zaman çok çalışırdık, daha çok çalıştık. Sizi gözlemledik, dinledik, anladık. Tasarımdan üretime her aşamada işleyen usta eller, her bir Lova’yı ustalık eseri olarak yorumladı. Kişiye özel seçenekler ürettik, beklentilerin ötesine geçtik. Yatak ve uyku ürünleri dünyasında yerleşik alışkanlıkları sarsıp, kuralları yeniden yazdık. Sonuçta farkımızı bir kez daha ortaya koyduk... Ustalığımızı konuşturduk.

Yaşam kalitesi için önce uyku kalitesi dedik! Bu yüzden vücut ortopedinize odaklanıp, size en doğal ve sağlıklı uyku ortamlarını sunduk. Hayatınızın üçte birini geçireceğiniz Lova yataklarda en son uyku teknolojilerine yer verdik. Daha sağlıklı ve keyif dolu bir uyku ortamı istediğiniz için, bütçenizi zorlamanızı asla kabullenemezdik. Lüks olgusuna dair ince detaylar, zeki ve butik çözümler... Bunlar “ayrıcalıktır” diyemezdik. Bugüne kadar “iyi marka” diye bilinen diğerleri gibi “çok üretelim, çok satalım” sarmalına giremez, size en iyilerini sunmaktan taviz veremezdik. Çünkü biz Lovayız.

Gece gündüz, yaz kış... Lova hayatınız boyunca, her daim sizinle olmak için, tüm dünya ile aynı anda, mobilyanın tartışmasız ustası Doğtaş ve Türkiye’nin ilk mobilya markası Kelebek’in showroomlarında.